© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sürpriz Parti

Sürpriz Parti

Başkent cemiyet hayatının tanınan isimlerinden Hülya Akman, doğum gününü Sofa Restaurant’ta arkadaşlarıyla birlikte kutladı.

Sofa Restaurant’ta gerçekleşen etkinliğe Akman’ın yakın dostları katıldı. Oldukça renkli anlara sahne olan partide Hülya Hanım, kendisini yalnız bırakmayan arkadaşlarıyla yakından ilgilendi. Parti uzun bir masada bol sohbetle başlarken mekan da davetliler tarafından tam not aldı. Neşeli geçen partinin sonlarına doğru gelen pasta ile birlikte hanımlar, Akman’ı alkışlar eşliğinde tebrik etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.