© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Siluetler Siyah Beyaz’da

Siluetler Siyah Beyaz’da

Birbirinden eşsiz sergileri yıllarca Ankaralı sanatseverlerle buluşturan Siyah Beyaz Galeri’de tasarımcı Leyla Taranto “Silüetler, Gölgelerin Yüzü” isimli sergisini açtı.

Siyah Beyaz Galeri’de düzenlenen sergi, Ankaralı sanatseverlerin yoğun katılımın olduğu davetle meraklılarını bir araya getirdi. Günümüzde daha çok nostalji ile bağdaştırılan profil portrelerinden yola çıkan tasarımcı, endüstriyel metal kesim teknolojisini, antik Mısır’dan bu yana bilinen mineleme işlemi ile birleştirerek, eski ve yeni üretim tekniklerini bir araya getiriyor. Takılarda malzeme olarak süngerin de kullanılmış olması, giyilebilir sanat objelerine dönüşen bu takıların bir başka özelliğini oluşturuyor. Koleksiyonda yer alan her parça özel el işçiliğiyle tamamlanıyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.