© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

SELDA TUNCER SANAT ATÖLYESİ AÇILDI

SELDA TUNCER SANAT ATÖLYESİ AÇILDI

Başkentin başarılı sanatçılarından Selda Tuncer, kendi ismini verdiği sanat atölyesinin açılışını Ankara’nın seçkin simalarının katılımıyla gerçekleştirdi. Selda Tuncer’in kendi ismini verdiği sanat atölyesinin açılışı Ankara Bahçelievler’de gerçekleştirildi. Yoğun katılımın olduğu açılışta Ayhan Tuncer, eşi Selda Tuncer’i böylesine önemli bir günde yalnız bırakmadı. Selda Tuncer Sanat Atölyesi, üniversite ve liseye hazırlık, hobi kurslarının yanında sanatçılarla projeler üretilebilecek birçok ortak fikri hayata geçirmek istediğini belirtti. Canlı müzik dinletisinin olduğu açılış davetlilerin büyük beğenisini topladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.