© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Seda Çavuşoğlu’na Sürpriz Doğum Günü

Seda Çavuşoğlu’na Sürpriz Doğum Günü

Ankara cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Mag Dergi Kreatif Direktörü Seda Çavuşoğlu’nun Mezzaluna’da gerçekleşen doğum günü, cemiyetin önde gelen isimlerine oldukça renkli bir gün yaşattı.

Seda Çavuşoğlu, yeni yaşını cemiyetin sevilen hanımları ve en yakın dostları ile birlikte kutladı. Keyifli anlara sahne olan partide Seda Çavuşoğlu, özel gününde kendisini yalnız bırakmayan arkadaşlarıyla yakından ilgilendi. Parti uzun bir masada sohbetlerle başlarken, cemiyet hayatının önemli isimleri de pasta kesimi öncesi yemek eşliğinde günlük hayatın stresinden uzaklaştılar. Neşeli geçen partinin sonlarına doğru gelen pasta ile birlikte, davete katılan hanımlar Seda Hanım’ı alkışlar ve hediye yağmuruyla tebrik ettiler. Pastayı kesen Seda Hanım’ın çok mutlu ve heyecanlı olduğu gözlerden kaçmadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.