© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sandaletlere Yoğun İlgi

Sandaletlere Yoğun İlgi

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu’nun kızı Merve Müftüoğlu ve Gözde Güreralp birlikte tasarladıkları Mysabella adını verdikleri sandaletleri Edition Otel’de gerçekleştirilen şık bir kokteyle tanıtımını yaptılar.
Merve Müftüoğlu ve Gözde Güreralp tarafından el yapımı olarak üretilen sandaletler Mysabella ismi ile cemiyet yaşamının önde gelen isimlerine tanıtıldı. Edition Otel’de düzenlenen şık bir kokteyl ile davetlilerin beğenisine sunulan sandeletler konukların büyük beğenisini kazandı. Özel yapımı olan Mysabella sandeletleri yazın başlamasıyla birlikte bir çok mağazada da satışa çıkacak. Renkli davette konuklar beğendikleri sandaletleri deneyerek almayıda ihamal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.