© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Next Level’da Sinema Zamanı

Next Level’da Sinema Zamanı

Türkiye’de bir AVM içindeki ilk bağımsız sinema binası olma özelliği taşıyan Next Level Cinemaximum, çocuklar kadar büyüklerin de merakla beklediği Transformers serisinin son filmi Kayıp Çağ’ı Ankaralı’larla buluşturdu.

Next Level Cinemaximum, Transformers 4 – Kayıp Çağ filminin ön gösterimine de ev sahipliği yaptı. Merakla beklenen filme ilgi oldukça yoğun olurken, Ankaralı’lar yeni hizmete giren sinema salonunu oldukça beğendi. Sinema severlerler, film sonrası vakitlerini Next Level AVM’de geçirirerek aynı gün içinde farklı aktiviteler yapma şansını da tepmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.