© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mutlu Çiftin 25.Y ılı

Mutlu Çiftin 25.Y ılı

Yeşim- Reha Tandoğan çifti evliliklerinin 25.yıl dönümlerinde Ankara Niki Restaurant’da sevdikleri ve yakın dostlarıyla birlikte kutladı.
Ankara cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Yeşin-Reha Tandoğan çifti evliliklerinin 25.yılını Tunalı’da Divan Otel içerisinde bulunan Niki Restaurant’ da sevdikleri ve yakın dostlarıyla birlikte kutladı. Uzunca bir masaya oturan davetliler ve Yeşim-Reha Tandoğan çifti birbirinden leziz yemekler yiyerek doyasıya sohbet etti. Oldukça renkli geçen gece sonunda davetliler geceyi ölümsüz kılmak için bol bol fotoğraf çektirdi

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.