© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Muhteşem Galayla Açıldı

Muhteşem Galayla Açıldı

Dünyanın önde gelen otel zincirlerinden Marriott International’ın Türkiye’deki en yeni oteli İstanbul Marriott Hotel Şişli, şık bir davet açıldı.

İstanbul Marriott Hotel Şişli, cemiyet ve iş hayatının tanınmış simalarının katıldığı özel bir geceyle kapılarını açtı. İstanbul Marriott Hotel Şişli Genel Müdürü Thomas Eder’in ev sahipliğini üstlendiği gala gecesine Marriott International Avrupa Bölgesi Başkanı ve Operasyonlar Direktörü Amy McPherson da İstanbul’a gelerek katıldı. The Dish Room Restaurant & Terrace Bar’da verilen kokteyl ve yemekle başlayan gecede, ünlü pop sanatçısı Kenan Doğulu sahne aldı ve seslendirdiği sevilen şarkılarla açılaşa katılan konuklara unutulmaz bir gece yaşattı. Boğaz ve Haliç manzarasıyla konuklarına eşsiz bir İstanbul deneyimi yaşatan İstanbul Marriott Hotel Şişli, geceye katılan konukların büyük beğenisini kazandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.