© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Minik Kızlarına Doğum Günü Partisi

Minik Kızlarına Doğum Günü Partisi

Mobilboard Türkiye’nin genç ortaklarından Serdar Şener ve zarif eşi Sevda Şener’in biricik kızları Yağmur’un doğum günü partisi, Gölbaşı’nda yer alan özel bir işletme yerinde kutlandı.

Minik Yağmur’un birinci yaş doğum günü partisi Şener Ailesi’nin yakın aile dostlarının katılımıyla keyif dolu bir günde kutlandı. Canlı müzik dinletisiyle devam doğum günü partisinde Yağmur’un mutluluğu ve heyecanı adeta gözlerine yansıdı. Doğum günü pastasının kesilmesinin ardından Şener Ailesi, katılımlarından dolayı herkese teşekkürlerini sundu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.