© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Kadınlar Gününe Özel Davet

Kadınlar Gününe Özel Davet

NG Kütahya Porselen cemiyet hayatının elit isimlerinin katıldığı şık bir davetle Etiler mağazasında Dünya Kadınlar günün kutladı.

Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sema Güral Sürmeli’nin ev sahipliğinde düzenlenen özel bir etkinlikle NG Kütahya Porselen, Dünya Kadınlar Günü’nü Etiler mağazasında kutladı. Kadınlara dair tasarımların sergilendiği özel etkinliğe cemiyet hayatının birbirinden ünlü hanımları katıldı. Bugüne kadar her koleksiyonu beğeni toplayan Kütahya Porselen için hazırladığı koleksiyonun kadının gücüne ve yaşama karşı duruşuna vurgu yaptığını belirten Sema Güral Sürmeli, tasarımlarını sergilemekten dolayı duyduğu mutluluğu da dile getirdi. Sema Hanım’ın tasarımlarını yakından inceleyen konuklar beğendikleri ürünleri de almayı ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.