© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Huzurlarınızda MAGical Night -9

Huzurlarınızda MAGical Night -9

Bin beşyüze yakın davetlinin ilgi gösterdiği baloda ilk olarak kokteyl düzenlendi. Kapıların açılmasının ardından misafirler angora salonuna girdiler. Balo konsepti gereği erkekler smokin kadınlar ise uzun elbiseleri ile göz kamaştırdılar. Konser öncesi konuşma yapan MAG Medya imtiyaz sahibi Can Çavuşoğlu, on yıl önce yayıncılık serüvenine başlarken bir dergi ile yola çıktıklarını gelinen noktada sekiz derginin yanı sıra PR hizmeti ve Sosyal medya hizmeti veren bir kuruluş haline geldiklerini belirtti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.