© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

HASVAK’tan Özel Davet

HASVAK’tan Özel Davet

Gerçekleştirdiği organizasyonlarla adından sıkça söz ettiren HASVAK, yine şık bir davet düzenleyerek Ankaralı hanımları bir araya getirdi.

HASVAK’ın düzenlediği etkinlik, başarılı dizi oyuncularından Tuan Tunalı, Gözde Duru, Murat Danacı, Ceren Yalazoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi. HASVAK Genel Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkanı Engin Öztürk’ün yaptığı konuşmayla başlayan etkinlikte başarılı oyuncular da mikrofonu alarak özel mesajlar verdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.