© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Halas Yatı’nda Yardım Buluşması

Halas Yatı’nda Yardım Buluşması

Açık Kapı Sosyal Sorumluluk Derneği, Halas Yatı’nda özel bir davet düzenleyerek “Koruyucu Ruh Sağlığı” projesi için destek topladı.

Birçok sosyal sorumluluk projesine imza atarak adından başarılı bir şekilde söz ettiren Açık Kapı Sosyal Sorumluluk Derneği, sürdürmekte olduğu bir diğer projesi olan “Koruyucu Ruh Sağlığı” için destek amaçlı bir davet düzenledi. Halas Yatı’nda düzenlenen davete, dernek üyeleri ve cemiyet hayatının seçkin simaları katıldı. Yüz yirmi konuğun katıldığı beş çayı etkinliği kapsamında davetliler, Halas Yatı ile boğazda keyifli bir tur gerçekleştirirken bol bol sohbet ederek güzel bir gün geçirmenin tadını çıkardılar. Ayrıca davetliler, Şebnem Burcuoğlu’nun, çıkardığı ”Kocan Kadar Konuş” adlı kitabı imzalatıp, satın alma fırsatı da yakaladılar. Kitaptan elde edilen gelirin tamamı derneğin ”Koruyucu Ruh Sağlığı” projesine aktarıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.