© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Beril Çavuşoğlu’nun Eğlenceli Yaş Günü

Beril Çavuşoğlu’nun Eğlenceli Yaş Günü

MAG Dergi Editörü Beril Çavuşoğlu, yeni yaşını yakın dostları aynı zamanda cemiyet hayatının önde gelen seçkin isimlerinin katıldığı bir partiyle Taço Meyhane’ de kutladı.

Tunus Caddesi’ndeki Taço Meyhane’de gerçekleşen parti keyifli anlara sahne oldu. Günlük hayatın stresinden uzaklaşan davetliler Beril Hanım’ın neşeli geçen doğum günü partisinde deyim yerindeyse yerlerinde durmadılar. Geceye katılan davetlilerle yakıdan ilgilenen Beril Çavuşoğlu, yeni yaş temennileri eşliğinde doğum günü pastasını büyük alkışlar eşliğinde kesti. Dostlarına mutlu gününde yanında oldukları için teşekkür eden Beril Hanım, gecenin ilerleyen saatlerinde yakın dostlarıyla hatıra fotoğrafları çektirdi. Gece başladığı gibi eğlenceli görüntüler ve hep bir ağızdan eşlik edilen şarkılarla devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.