© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

GQ Bar Muhteşem Partiyle Açıldı

GQ Bar Muhteşem Partiyle Açıldı

İstanbul gece hayatının hareketli caddelerinden Nibetiye Caddesi’nin yeni mekanı GQ Bar şık bir partiyle açıldı.

GQ Bar’ın eğlence ve yeme içme dünyasında uzun zamandır beklenen açılışı, Etiler Nispetiye Caddesi’nde Levent Veziroğlu ev sahipliğinde gerçekleşti. GQ Bar’ın seçkin bir davetli kitlesinin katılımı ile gerçekleşen açılışına dünya çapında ün yapmış DJ Miss Nine ve DJ Claude Challe’in performansları damga vurdu. Açılış partisinde davetliler, müzik eşliğinde ile keyifli saatler geçirirken gece için özel hazırlanan ikramların tadına baktılar. Eğlence ve yeme içme sektöründeki yatırımlarına kısa zaman önce başlayan D.ream (Doğuş Restaurant Entertainment and Management), Conde Nast Grubu’nun erkek dergisi GQ ile aynı ismi taşıyan eğlence ve yemek mekanı GQ Bar’ı, İstanbul gece hayatına kazandırdı. GQ dergisinin okurlarına sunduğu şık, şehirli, modern, zevk ve stil sahibi yaşam tarzı, artık GQ Bar’da hayat bulacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.