Başa Dön

Görkemli Düğün Töreni

Görkemli Düğün Töreni

Karya Mücevherat’ın sahibi Gürkan Baltacı ile Akademisyen Işıl Kurnaz Rixos Otel’de gerçekleşen görkemli düğün ile hayatlarını birleştirdi.

İki yıl önce arkadaşları aracılığıyla tanışan Gürkan Baltacı ile Işıl Kurnaz çifti nikah masasına davetliler huzurunda elele yürüdü. Çiçeği burnunda çift “Evet” lerin ardından davetliler huzurunda ilk danslarını gerçekleştirdi. Çiftin nikah şahitliğini ise Prof. Dr Cem Kılıç ile Akademisyen Merve Sıvgın gerçekleştirdi. Genç ikili düğünün ardından balayı adresleri olan Antalya’ya uçtu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.