© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Konsept Mağazası’nda Özel Davet

Konsept Mağazası’nda Özel Davet

Giorgio Armani, İstanbul Avrupa Yakasının en prestijli bölgelerinden birinde, Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi No 41’de açılan konsept mağazasını ve yeni koleksiyonlarını keyifli bir kokteyl eşliğinde sundu. Baharın gelişini kutlayan davete cemiyet, iş ve moda dünyasının renkli isimlerinden Emek Külür Saran, İdil Fırat, Başak Dizer, Heves Ekinci, Sibel Kerimoğlu, Berrin-Ahmet Yoleri, Zeynep Üstünel, Berrin Okçu, Buket-Hayrettin Taşdelen, Sema Çıngıllıoğlu, Aslı Ekşioğlu, Rıfat Elhadef, Serra Türker, Yasemin Taciroğlu, Selin İmer, Uğurhan Akdeniz, Vakur-Canan Tokgözlü, Numan-Arzu Ceyhan, katılım gösterdi.
Armani/Istanbul, 2000 yılında Milano’daki Armani/Manzoni 31 mağazasıyla yarattığı Armani/(slash) konseptini dünya çapında yayma stratejisinin bir devamı ve Giorgio Armani markasının Türkiye’deki ilk mağazası olma özelliğine sahip.
Armani/Istanbul, kadın, erkek, spor ve çocuk giyimden aksesuara uzanan geniş ürün yelpazesi sıra dışı bir alışveriş ortamında moda tutkunlarını bekliyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.