© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Genpower Ünlüleri Pistte Buluşturdu

Genpower Ünlüleri Pistte Buluşturdu

Türkiye’nin en ünlü isimleri klasik spor otomobil markası Wiesmann araçlarla birincilik için yarıştılar. Genpower Jeneratör’ün kardeş firması ve Wiesmann Türkiye Distribütörü olan Z Otomotiv’in bu yarış için özel olarak Almanya’dan getirdiği el yapımı MF 4 serisi Wiesmann araçlarla yapılan yarışta direksiyon başına birçok önemli isim geçti. Yarışta birinciliği paylaşan Pascal Nouma ve Furkan Kızılay’a Genpower Kupaları, Genpower  Jeneratör Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Kürşad Tüzmen tarafından verildi.

[nggallery id=894]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.