© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

En Güzel Kutlama Partisi

En Güzel Kutlama Partisi

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Şenay Dağlı ve yakın arkadaşları, yılbaşı için oldukça duyarlı bir davranış sergileyerek Van depreminde mağdur olan ve Ankara’ya gelen depremzede çocuklara çok güzel bir sürpriz hazırladı. Panora Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen yılbaşı kutlamasında Şenay Dağlı ve yakın arkadaşları kırk çocuğun yeni yılını güzel geçirmesi ve onların yaşadığı olumsuz olayları biraz olsun unutması için aileleriyle birlikte önce kutlama pastası kesti daha sonra hediyeler dağıtıldı. Çocukların bu anlamlı kutlamada yaşadıkları heyecan gözlerinden okunuyordu.

[nggallery id=895]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.