© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Geçmişe Yolculuk

Geçmişe Yolculuk

Antigone Sanat Evi’nin sahibi Savaş Simitli, iki yıllık birikimle oluşturduğu “Geçmişe Yolculuk” isimli sergisini Anse MDM’de gerçekleştirilen bir kokteyl ile Ankaralıların beğenisine sundu. Sadece “Fayton” figürünü kullanarak oluşturduğu tablolarında Simitli, eskiden değer verilen şeyleri ortaya çıkarmayı amaçladığını ve bu sergiyi oluşturmak için birçok araştırma yaptığını belirtti.

Savaş Simitli 21.sini düzenlediği sergide Tablolarını, Fayton temasını kullanarak oluşturmuş.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.