© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Büyükelçi’den İlk Davet

Büyükelçi’den İlk Davet

Sırbistan Silahlı Kuvvetler Günü, Swissotel’de düzenlenen bir davetle kutlandı. Çok sayıda askeri ataşenin katıldığı gecede, görevine yeni başlayan Büyükelçi Dusan Spasojevic, Ankara’da verdiği ilk resepsiyonda konuklarıyla yakından ilgilenerek tam bir misafirperverlik örneği sergiledi. Gecede ayrıca Sırbistan’a özgü bazı yiyecek ve içecekler davetlilere ikram edildi.

Resepsiyon’da Devlet Bakanı Faruk Çelik ve Dusan Spasojevic, üzerinde Sırbistan Bayrağı bulunan, özel bir pasta kestiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.