© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Gamze Cizreli’den Bodrum’da Mukemmel Parti

Gamze Cizreli’den Bodrum’da Mukemmel Parti

Haftanın her günü düzenlenen canlı müzik performans geceleri, büyüleyici manzarası ve özel lezzetleri ile büyük ilgi gören Şefik Öztek’in işletmeciliğini yaptığı buTeras, Cuma akşamı muhteşem bir partiye ev sahipliği yaptı. Yakın çevresinde de müziğe olan merakıyla tanınan, dünyanın her yerinden çok özel plaklar toplayarak eşsiz bir koleksiyona sahip olan Gamze Cizreli, Big Chefs’lerin ünlü DJ’i Ogün Dalka ile beraber DJ kabinine geçti. Ortağı Saruhan Tan ve Big Chefs’leri kurduğu ilk günden bu yana yanında olan genel müdürü Tolga Terzi başta olmak üzere Big Chefs ekibinin de katıldığı Mama’s Queen Big Party’de davetliler 80’ler ve 90’lar dönemi şarkıları ile eğlenirken aynı zamanda muhteşem manzaranın da tadını çıkardılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.