© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Sarayda Yardım Günü

Sarayda Yardım Günü

Venedik Sarayı’nda, Üniversiteli Kadınlar Derneği tarafından düzenlenen özel bir etkinlikte cemiyet hayatının elit isimleri buluştu.
Üniversiteli Kadınlar Derneği, Venedik Sarayı’nda şık bir davet düzenleyerek cemiyet hayatının seçkin hanımlarını buluşturdu. İtalya’nın Ankara Büyükelçisi Gianpaolo Scarante’nin eşi Barbara Scarente’nin ev sahipliğinde düzenlenen davette açık artırma düzenlendi. Ünlü antikacı Uğur Batur tarafından düzenlenen bir müzayedede Lizay Pırlanta’nın vakfa bağışladığı çok özel bir koleksiyon, mücevherler ve çeşitli antikalar satıldı. Müzayededen elde edilen yaklaşık 120 bin TL gelir, amacı üniversitede eğitim gören başarılı kız öğrencilere daha iyi imkanlar sunmak olan Üniversiteli Kadınlar Derneği’ne bağışlandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.