© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Eğlenceli Doğum Günü Kutlaması

Eğlenceli Doğum Günü Kutlaması

Evren ve Zeynep Barutçu çiftinin oğulları Kaan, beşinci yaş gününü arkadaşlarıyla birlikte SushiCo Restoran’da düzenlenen doğum günü partisinde kutladı. Oldukça kalabalık bir davetli topluluğuyla birlikte kutlanan doğum gününde çocuklar özel doğum günü aktiviteleriyle muhteşem bir gün yaşadılar. Ankara cemiyet hayatının ünlü isimlerinin çocuklarıyla birlikte katıldığı beşinci yaş günü partisinde pastanın kesilmesinin ardından çocukların eğlenceli partisi devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.