© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Downtown’da Halloween Çılgınlığı

Downtown’da Halloween Çılgınlığı

“Dine&Dance” parti serisi 8. yılında Armada Hayat Sokağı Downtown Food Club’da gerçekleşen “Halloween” partisinde Ankaralı eğlence severleri buluşturdu!
Wolfson’ın gelenekselleşen toplama müzik albümünden ismini alan “Dine&Dance” etkinliği, yine Dj kabininde kendisi ile bu sene de misafirlerine Armada Downtown Food Club’da unutulmaz bir gece yaşattı.
Armada Downtown Food Club, sınırsız eğlence sunan organizasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Ünlü Dj Wolfson’ın albümünün adıyla anılan ve bu sene 8.si düzenlenen “Dine&Dance” etkinliği, BOM Dergi ortaklığında Downtown Food Club’da gerçekleşti. Ortalama 700 kişinin katıldığı partide, konuklar birbirinden değişik kostümlerle gecenin ilerleyen saatlerine kadar hız kesmeden eğlendi. Ankara sosyal yaşamının eğlence sever isimlerinin akın ettiği partide konuklar, Wolfson’ın canlı performansı eşliğinde gecenin son dakikalarına kadar dans etti. Geceye katılan misafirler aynı zamanda ünlü Dj’in son albümünü elde etme fırsatı da yakaladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.