© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

D Marin’de Festival Coşkusu

D Marin’de Festival Coşkusu

Sekizinci kez düzenlenen D-Marin Turgutreis Klasik Müzik Festivali unutulmaz konserlere ev sahipliği yaptı.

Ünlü tenor Jose Carreas’ın unutulmaz açılış konseriyle başlayan festival, dünyaca tanınan başarılı viyola virtüözü Yuri Bashmet’in etkileyici performansıyla devam etti. Flamenko ateşinin müzikseverlerle buluştuğu üçüncü günde, sahneyi “en iyi dansçı” ödüllü Antonio Marque ve ünlü İspanyol gitarist Jose Maria Gallardo Del Rey teslim aldı. İzleyenlere büyüleyici bir performans sergileyen ikili, festivalin dördüncü gününde bayrağı dünyanın sayılı piyanistleri arasında gösterilen Fazıl Say’a teslim etti. Başarılı piyanist besteleriyle izleyenlerin beğenisini toplarken kapanışı, kendi başyapıtım olarak adlandırdığı Mezopotamya Senfonisi ile yaptı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.