© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İncek Garden’da Renkli Nişan

İncek Garden’da Renkli Nişan

İncek Garden, şık bir nişan kutlamasına ev sahipliği yaptı. Düğün tadında gerçekleşen nişanda Berkan Başoğlu ile Zeynep Kavlakoğlu evlilik yolunda ilk adımı attılar.

Beş yıldır birlikteliklerini sürdüren BM Güvenlik şirketinin sahibi Berkan Başoğlu ve Turta Home Cafe’nin sahibesi Zeynep Kavlakoğlu, İncek Garden’da nişanlandılar. Yaklaşık 150 kişinin katıldığı nişan töreninde, davetliler keyifli bir gece yaşadılar. Açık havada gerçekleşen nişan renkli görüntülere sahne oldu. Çiftin ailelerinin ve arkadaşlarının katıldığı nişan töreninde, davetliler geç saatlere kadar eğlendiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.