Başa Dön

Büyük Aşk Evlilikle Taçlandı

Büyük Aşk Evlilikle Taçlandı

Başarılı iş adamı Tolga Gülkaya ile Uluslararası İktisat mezunu Anna Muhammeddova Rixos Otel’de gerçekleşen rüya gibi bir düğün ile dünyaevine girdi.

Kısa bir zaman önce arkadaşları aracılığıyla tanışan genç çift ilk danslarını davetliler huzurunda gerçekleştirdi. Rengarenk görüntülerin yaşandığı gecede tüm konuklar doyasıya eğlendi. Misafirler gece boyunca bol bol fotoğraf çektirip sosyal medyada paylaştı.

Spot: 777 Organizasyon’un gerçekleştirdiği düğünde hiçbir detay atlanmadı. Organizasyon kusursuz konseptiyle davetlilerden tam not aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.