© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ünlü İsimler Kiri Labne Atölyesinde

Ünlü İsimler Kiri Labne Atölyesinde

Lezzetin labne hali Kiri ailesinin en yeni üyesi Kiri Labne için düzenenlenen gastronomi atölyesinde ünlü isimler yeni lezzetle buluşarak özgün tariflere imza attı.

Kiri’nin en yeni lezzeti Kiri Labne, mutfak tutkunu olan, cemiyet hayatının önde gelen isimleriyle çok keyifli bir atölye çalışması gerçekleştirdi. BEL Türkiye Genel Müdürü Aytekin Yıldız’ın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe ünlü isimler katıldı. Kiri Labne ile yepyeni bir yolculuğa çıkan BEL Türkiye, eşsiz lezzetlerini ve mutfak sırlarını katılımcılarla paylaştı. Etkinlikte çok eğlenceli ve keyifli anlar yaşandı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.