© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Emperor Blue, Özel Lansman Davetinde Seçkin İsimleri Bir Araya Getirdi.

Emperor Blue, Özel Lansman Davetinde Seçkin İsimleri Bir Araya Getirdi.

Londra’da kurulan uluslararası lüks marka ve niş parfümevi Emperor Blue; zarafet, cazibe ve güven içeren parfümlerini, gerçekleştirdiği özel bir davet ile tanıttı. Kadın ve erkek için eşsiz kokular sunan Emperor Blue’nun özel lansman davetine sanat ve cemiyet hayatının önemli isimleri katıldı. Özel keman dinletisi, şık ve lezzetli ikramlar eşliğinde davetlilerden tam not alan etkinlikte Emperor Blue’nun, mücevher değerindeki parfüm şişelerine kaligrafi sanatıyla davetlilerin isimlerini işleyerek verdiği özel hediyeler ise çok ilgi gördü.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.