© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Palandöken’de Big Chefs Etkinliği

Palandöken’de Big Chefs Etkinliği

Big Chefs iş birliğiyle, Palandöken Dağı’nın eteklerinde doğayla iç içe bir ambiyansta gerçekleşen “Big Chefs Big Love Pop-Up” etkinliğinde, gastronomiden müziğe tüm detaylarda mutluluk teması öne çıktı.

Polat Yönetim Kurulu’ndan Ceylan Sel Sohtorik ve Big Chefs Kurucu Başkanı Gamze Cizreli’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Big Chefs Big Love Pop-Up” etkinliğine ünlü konuklar katıldı. Etkinlikte misafirlere iki gün boyunca şeflerin beraber yorumladıkları lezzetler ikram edildi. Etkinliğe katılan isimler, dağın romantik ruhuna tanıklık etti. Davetin ilk gününde, özel oluşturulan şarkı listesi ile unutulmaz anlar yaşanırken; ertesi gün, Erzurum’a özel lezzetlerin yeniden yorumlanarak hazırlandığı bir yemekle sona erdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.