© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Uludağ Büyümeye Devam Ediyor

Uludağ Büyümeye Devam Ediyor

1956 yılında hizmete giren günümüzün beğenilen restoranlarından Uludağ Kebap büyümeye devam ediyor.

Ankara ve İstanbul şubeleriyle et  ve kebap lokantaları olarak oldukça seçkin ve başarılı lezzetler sunan Uludağ 4. şubesini Gazi Osman Paşa’da hizmete açtı. Açılışını Meclis Başkanı Cemil Çiçek’in yaptığı Uludağ Kebap birçok önemli siyasetçi ve işadamını da açılışta bir araya getirdi. 350 kişilik açık ve 350 kişilik kapalı alanla oldukça büyük bir mekanı bünyesine kazandıran Uludağ açılışta eşsiz lezzetleriyle adeta şov yaptı.

[nggallery id=1366].

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.