© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ece Vahapoğlu’dan Anlamlı Söyleşi

Ece Vahapoğlu’dan Anlamlı Söyleşi

Ünlü gazeteci ve yazar Ece Vahapoğlu, Anneler Günü için Türk Eğitim Derneği’nin Swissôtel’de düzenlediği etkinlikte söyleşi gerçekleştirdi.

Türk Eğitim Derneği’nin 10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye Kampanyası’na destek vermek için organize edilen söyleşinin geliri maddi sıkıntıları olan başarılı çocuklara ulaştırıldı. İş ve cemiyet hayatından büyük ilgi gören söyleşide Vahapoğlu, “60 Günde İdeal Vücut” kitabından da bahsetti. Söyleşinin ardından müzik dinletisiyle keyifli dakikalar paylaşan davetliler böyle önemli bir amaç için bir araya gelmenin gururunu yaşadıklarını belirttiler.

[nggallery id=1364]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.