© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kalp Dostları Yemekte Buluştu

Kalp Dostları Yemekte Buluştu

Türk Kalp Vakfı damar hastalıklarına karşı farkındalık yaratmak için Elio Restaurant’ta öğle yemeği düzenledi. 

Türk Kalp Vakfı, ülkemizde kalp damar hastalıklarına karşı farkındalığı arttırma çalışmalarına kaynak yaratma amacıyla, Ataköy Marina Park’ta hizmete giren Elio Restaurant’ın sponsorluğunda bir öğle yemeği düzenledi. Türk Kalp Vakfı İcra Kurulu Başkanı Neval Güler ve Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Semiramis Sekban’ın ev sahipliğinde düzenlenen öğle yemeğine Türk Kalp Vakfı İcra Kurulu Üyeleri’nin yanı sıra seçkin davetlilerden oluşan etkinliğe yaklaşık yüz yirmi kişi katıldı.

Sohbet ortamında geçen davette Neval Güler ve Semiramis Sekban masa masa dolaşıp davetlilerle yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik gösterdiler. Öğle yemeği sırasında “Küba Orkestrası”nın eşsiz müziği eşliğinde yemeklerini yiyen davetliler keyifli dakikalar geçirdi.

[nggallery id=1367]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.