© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mezunlar New York’ta Bir Araya Geldi

Mezunlar New York’ta Bir Araya Geldi

İstanbul Üniversitesi Mezunları Derneği ve Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu ortak bir hareketle Pilav Günü düzenlediler.Bu yıl ilki gerçekleşen etkinliğe, New York Başkonsolosu Levent Bilgen, Türk Amerikan Dernekleri Başkanı Ali Çınar ve İstanbul Üniversitesi Mezunları Derneği Amerika Şubesi Başkanı Cahit Oktay yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Konuşmasında, Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan Türk vatandaşlarının birlik ve beraber olmasının önemine dikkat çeken Levent Bilgen İ.Ü.M.D ve TAD’ı Pilav Günü düzenledikleri için tebrik etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.