© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

TAG Heuer Türkiye’de

TAG Heuer Türkiye’de

İsviçre’nin önde gelen yüksek saatçilik temsilcileri arasında yer alan TAG Heuer, Türkiye’deki ilk butik açılışını kutladı.

İnovasyon tutkusuyla tanınan İsviçreli lüks saat markası TAG Heuer, Türkiye’deki ilk butiğinin kapılarını İstanbul’un yeni gözdesi Galataport’ta açtı. Pek çok değerli ismin katıldığı etkinlikte aynı zamanda markanın gözde saati Aquareacer’in yeni modeli de saat tutkunlarının beğenisine sunuldu.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.