© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Scalini İstanbul’da Açıldı

Scalini İstanbul’da Açıldı

İlk olarak 1988 yılında Londra’da, geleneksel bir İtalyan aile restoranı olarak hizmet vermeye başlayan Scalini, dünya çapında ünlü lezzetlerini, samimi ve şık atmosferini İstanbul ile tanıştırdı.

Dünyaca ünlü Londra kökenli İtalyan restoranı Scalini, Türkiye’de ilk kez, Six Senses Kocataş Mansions İstanbul Otel Müdürü Nebi Ozan Özdemir ev sahipliğinde gerçekleşen davetle İstanbul’da açıldı. Boğaz’ın en nadide kıvrımı Sarıyer’de, iki tarihi yalının çevrelediği Six Senses Kocataş Mansions İstanbul bünyesinde yer alan Scalini İstanbul,  markanın ikonik gece mavisi renklerini taşıyan restoran ve bar alanıyla İtalyan rüzgarını İstanbul’a taşıyor.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.