© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

“Sonbahara Son Güller” Galası

“Sonbahara Son Güller” Galası

1980 yılının Gaziantep Sazı’nı İstanbul’a taşıyan ve beş farklı kadın sanatçının hayata tutunma çabalarını anlatan iki perdelik fasıllı Sonbahara Son Güller adlı tiyatro oyununun galası gerçekleşti. Galaya birçok seçkin isim katıldı.

Altı kadın, beş erkek oyuncu ve saz heyetinden oluşan Sonbahara Son Güller oyunu, seyircileri de dahil ederek dört farklı sahnede oynanıyor. Yemekli fasıllı bir şova dönüşen iki perdelik oyun, eskinin gazino kültüründen yararlanıyor ve oyun bittikten sonra da seyircisini arabesk bir fasılla ağırlamaya devam ediyor.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.