© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Süper Star Gordion’da Vitrine Çıktı

Süper Star Gordion’da Vitrine Çıktı

Süperstar Ajda Pekkan, Gordion Alışveriş Merkezi’nde bulunan Twist mağazasında hayranlarıyla buluştu. Yıllardır koruduğu modern çizgisiyle modaya yön veren isimlerin başında gelen Ajda Pekkan kendi tasarımı olan Ajda Pekkan for Twist koleksiyonunun tanıtımında mağazanın vitrininde kısa bir şov gerçekleştirdi. Daha sonra hayranlarıyla birlikte fotoğraf çektiren ve imza dağıtan Pekkan kendi tasarımı olan kıyafetleri insanların üzerinde görmekten mutlu olduğunu ve giysi tasarımlarına devam edeceğini söyledi.

 

[nggallery id=757]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.