© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Emre Ertürk İmzası Artık Evlerinizde

Emre Ertürk İmzası Artık Evlerinizde

Ünlü tasarımcı ve ressam Emre Ertürk, “Emre NY Home Collection” adıyla yeni tasarımı olan nevresim takımlarının tanıtımını Türkiye’nin önemli marka konut projelerinden Yooistanbul’un Showsuite’inde gerçekleştirdi. 

Say Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Yiğit ve Emre Ertürk’ün ev sahipliğinde düzenlenen geceye İstanbul cemiyet hayatının elit isimleri katıldı. Tasarımlardaki melek, kuş ve kedi detaylarıyla birbirinden renkli çizgilere sahip nevresim takımları geceye katılan konukların beğenisini kazandı.

Bu özel davetin mekanı Showsuite, geceye özel olarak “Emre NY” marka “Home Collection” ürünleriyle dekore edildi. Pioneer DJ Academy Genel Koordinatörlüğü’nü yürüten ünlü DJ Engin Yelkenci canlı performansıyla davete renk kattı.

[nggallery id=745]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.