© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Chopper Kardeşliği Black Jacks

Chopper Kardeşliği Black Jacks

Chopper motosiklet tutkunları Limak Ambassadore Otel’de buluştu. Kuruluşunun birinci yılını kutlayan Black Jacks Brotherhood Chopper grubu düzenlediği partiyle diğer chopper grupları ve motosiklet kullanıcılarıyla bir araya geldi. Kendilerini motosiklet grubundan çok bir kardeşlik grubu olarak tanımlayan Black Jacks Brotherhood grubu düzenli periyotlarla şehir içi ve şehir dışı toplu gezintilerle trafikte diğer sürücüler tarafından saygı görmek ve motosiklete duyarlılığı arttırmayı amaçlıyorlar.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.