© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Studio Vogue’dan Muhteşem Açılış

Studio Vogue’dan Muhteşem Açılış

Studio Vogue, çok sayıda davetlinin katıldığı şık bir davet ile hizmete açıldı.

Studio Vogue, Uğurkan Erez’in koreografisini yaptığı ve Özlem Yıldız ile Chole Loughnan gibi ünlü isimlerin podyuma çıktığı “Studio Vogue Fashion Show 1” isimli defile ile açıldı. Çok sayıda konuğun katıldığı, iş ve cemiyet hayatından önemli isimlerin de yer aldığı defilede sergilenen Rodi Ciubirca tasarımları büyük beğeni topladı. Defile sonrası düzenlenen after party ile konuklar keyifli ve eğlenceli bir gece geçirmenin tadını çıkardılar.

chole-loughnan

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.