© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sanat Tutkunlarını Bir Araya Getiren Özel Gece

Sanat Tutkunlarını Bir Araya Getiren Özel Gece

Sanatçı Alea Pınar Du Pre, kendi eserlerinin yanı sıra birçok sanatçıya da ev sahipliği yaptığı ve kurucusu olduğu Aura Art Hub’ta özel bir davet düzenledi.

Sanattan konuşulan gecede, cemiyet hayatının sanat severleri bir araya geldi. Alea Pınar Du Pre’nin yaşam ve sanat ile ilgili yaptığı hoş geldiniz konuşması davetliler tarafından büyük ilgi ile karşılandı. Misafirler, galeride eserleri yakından inceleyerek sanat dolu bir gece geçirdi.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.