© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Şenay Dağlı’dan Umre Daveti

Şenay Dağlı’dan Umre Daveti

Şenay Dağlı Umre ziyareti dönüşü evinde cemiyet hayatının ünlü simalarını ağırladığı çok özel bir davet verdi.

Eski Devlet ve Orman Bakanı Halit Dağlı’nın eşi Şenay Dağlı kutsal topraklara gidip gelmesinin ardından umre dönüşü evinde düzenlediği davette cemiyet hayatının ünlü simalarını ağırladı. Kutsal topraklarda geçirdiği günleri ve edindiği tecrübeleri davetlilerle paylaşan Şenay Dağlı her zamanki misafirperver tutumuyla yine davetlilerin takdirlerini kazandı. Geleneksel Osmanlı kostümleriyle hazırlanmış davette konuklar kapıda karşılandı. Cemiyet hayatının elit isimleri bu davette olmanın ayrıcalığını yaşarken edilen dualarla davet sona erdi.
demet_canan onaran_asuman akar_Senay dagli_betul ilgar_sibel ersoy

 

[nggallery id=1362].

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.