© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cemiyet Hayatı TOG Bazar’da Buluştu

Cemiyet Hayatı TOG Bazar’da Buluştu

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen TOG Bazar’ın altıncısı Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirildi.

Türkiye’de “gençlerin sivil toplum kuruluşu” olarak 10. yılını kutlayan Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın düzenlediği, TOG Bazar’a cemiyet, iş ve sanat dünyasının birbirinden ünlü isimleri katıldı. TOG Bazar’a bu sene yüzün üzerinde firma birbirinden özel tasarımlarıyla katılırken firmalar sattıkları ürünlerden elde ettikleri gelirin bir kısmını TOG’a bağışladı.

Bu projeden elde edilen gelir TOG’lu genç kadınlara destek için yürütülen “Kadın Hakları Eğitici Eğitimi” projesinin hayata geçmesine katkıda bulunacak. TOG Bazar’dan elde edilen tüm gelir ise, eğitim, sağlık, çevre, insan hakları, kadınların güçlendirilmesi gibi pek çok farklı alanda Toplum Gönüllüsü Gençler tarafından uygulanmakta olan sosyal sorumluluk projelerine aktarılacak. Ziyaretçilerin standları tek tek dolaşarak alışveriş yaptıkları TOG Bazar’da stant açanlar arasında da birbirinden ünlü isimler de vardı. Siren Ertan Çarmıklı, Şebnem Çapa, Sanem Tezman gibi isimlerin stant açtıkları TOG Bazar’da Çarmıklı’ya annesi Birgül Ertan ve kayınvalidesi Türkiz Çarmıklı, Şebnem Çapa’ya kızı Ceylan Çapa, Sanem Tezman’a ise kayınvalidesi Tilda Tezman destek oldu.

[nggallery id=1360]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.