© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Cemiyet ve iş hayatının tanınmış simaları Siren Ertan Çarmıklı’nın “Siren Ertan İstanbul” ismini verdiği parfümünün tanıtımında bir araya geldi. 

Tasarladığı kıyafetlerle moda dünyasının beğenisinin kazanan Siren Ertan Çarmıklı modadan sonra kozmetik alanına da “Siren Ertan İstanbul” ismini verdiği parfümüyle adım attı.  Siren Ertan Çarmıklı’nın parfüm tanıtımı Nişantaşı’nda bulunan Beymen Mağazası’nda düzenlenen kokteyl ile gerçekleşti.

Sosyal yaşamın birbirinden ünlü bayanlarının yanı sıra Siren Hanım’ın yakın dostlarının da katıldığı davette misafirler bu yeni parfümü denediler. Siren Ertan Çarmıklı konuklarıyla yakından ilgilenip parfümü bizzat tanıttı. Konukların büyük beğenisini toplayan parfümün tanıtımında misafirler Ertan’ı tebrik ederek davetten ayrıldılar.

[nggallery id=1363]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.