© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sanatseverlerin “Gece”ye İlgisi

Sanatseverlerin “Gece”ye İlgisi

1991 yılında Ecole des Beaux-Arts’da lisans ve yüksek lisansını tamamlayan sanatçı Selim Birsel “Gece” adlı sergisini m1886 sanat galerisinde açtı.Eskişehir yolundaki Tepe Prime’da yer alan m1886 sanat galerisi “gece” isimli sergisi ile Selim Birsel’i ağırladı. Çizim, resim, yerleştirme, fotoğraf, video, performans gibi sanatın çeşitli dallarında araştırmalar ve çalışmalarına İstanbul’da devam eden sanatçının eserlerinin Ankara’daki açılışına başkentli sanatseverler ilgi gösterdi. Serginin ana teması olarak “Savaş ve savaşın kötü izleri”ni seçen sanatçı, tablolarını oluştururken tanklar ve askerlerin sembollerini kullandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.