© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Personele Özel Gece

Personele Özel Gece

Yeni yıl kutlamalarının ardından soğuk geçen Ankara gecelerinin aksine Crowne Plaza Ankara Oteli düzenlediği personel gecesi ile geç saatlere dek süren güzel bir geceye imza attı.
Dolu dolu geçen 2012 yılının stresini atan ve yeni yıla merhaba diyen Crowne Plaza Ankara’nın personeli bu kez kendileri için salondaydı. Kendileri için özel olarak düzenlenen gecede personeller eğlenmeye başlamadan önce otelin Genel Müdürü Sinan Mısırlı konuşma yaptı. Gecenin konuşmasını yapan Sinan Mısırlı, personellere verdikleri hizmetten dolayı teşekkür ederken, önümüzdeki yıllarda da aynı güç ve azimle çalışarak otelin adını en iyi şekilde duyurmaya devam edeceklerinden şüphesi olmadığını belirtti. Yaklaşık 300 kişinin katılımıyla gerçekleşen gecede personel, iş kıyafetlerinden sıyrılıp şıklıklarını konuştururken aileleri ile birlikte gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.