© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Devir Teslim Törenine Yoğun İlgi

Devir Teslim Törenine Yoğun İlgi

İzmir iş dünyasının önde gelen isimlerinden Uğur Yüce’den boşalan İsviçre İzmir Fahri Konsolosluğu görevine Celal Hasan Umur getirildi.

Celal Hasan Umur’un fahri konsolosluk beratı alarak göreve başlaması ile ilgili düzenlenen resepsiyonda İsviçre Başkonsolosu Monika Schmutz Kırgöz de hazır bulundu. Celal Hasan Umur, yeni dönemde ilk hedefinin İzmir’in EXPO 2020’yi kazanması için elinden geleni yapacağını söyledi

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.