© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Başkentin Zirvesindeki Kule

Başkentin Zirvesindeki Kule

Özçelik İmaj Tan ortaklığı ile kurulan İTO Yatırım, Ankara’nın en yüksek rakımlı bölgelerinden biri olan eski milletvekili lojmanları arazisinde residence ve alışveriş merkezi inşaatına başladı. 48 katlı bu kulenin penthouse dairelerinde oturanlar, başkentin eşsiz manzarasına da sahip olacak. Bir yanda Eymir ve çevresindeki orman manzarasını, bir yanda Elmadağ’ı, diğer yanda ise Atakule’yi tepeden seyredebilme imkanı sağlayan bu muhteşem kule, yeşil bina kriterlerine de uygun olmasıyla çevreci bir özelliğe sahip.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.